KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13429109

nr 1342 9109

Helge Holmlund

(1911-1989), Sverige

Oljemålning, Poträtt. Signerad. Olja på pannå, 28x18 cm

Helge Holmlund, svensk bildkonstnär född 1911, död 1989.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 18:09:34

Helge Holmlund

Läs mer om Helge Holmlund